Zapytaj o skup kabli

Skup kabli Września

Skup i recykling kabli miedzianych, aluminiowych, instalacji elektrycznych, kabli i wiązek samochodowych i metali kolorowych.

Szukasz sprawdzonej, legalnej firmy, która prowadzi skup złomu na terenie ?
Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym skupem i odzyskiem cennych surowców, a przede wszystkim miedzi.

BEZPŁATNA WYCENA SKUPU

Wypełniając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi.

Skupujemy kable na terenie . Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę i odbiór.

Firma ECO RECYKL od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym odzyskiem cennych surowców, ale przede wszystkim miedzi. Skupujemy kable miedziane, wiązki samochodowe, a także inne odpady zawierające miedź.  Poprzez proces recyklingu odpady zostają odpowiednio przygotowane do ponownego wykorzystania. 

Światłoterapia polega na aplikacji określonych długości fal światła na tkankę w celu uzyskania korzyści terapeutycznych. Przeprowadzone dotychczas badania * wykazały, że terapia światłem LED jest skuteczną metodą terapeutyczną wspomagającą procesy regeneracyjne w obrębie tkanek, szczególnie skóry. Efekt terapeutyczny działania światła LED związany jest ze zmniejszeniem liczby komórek zapalnych, zwiększoną proliferacją fibroblastów, stymulacją angiogenezy, tworzeniem się ziarniny i zwiększoną syntezą kolagenu. Terapia światłem LED znana jest również ze swojej zdolności odmładzania skóry, leczenia trądziku, zmniejszania stanu zapalnego i zwiększania mikrokrążenia.

W fototerapii LED najczęściej stosuje się długości fal niebieskiej, czerwonej i bliskiej podczerwieni. Te specyficzne długości fal są dobrze zbadane i naukowo udowodnione, że przynoszą korzyści terapeutyczne. Niebieski przenika przez naskórek i jest znany z zabijania bakterii Propionibacterium acnes. Czerwień przenika do warstwy skóry i wykazano, że zwiększa produkcję kolagenu i elastyny poprzez fotobiostymulację fibroblastów. Bliska podczerwień wnika najgłębiej i zwiększa mikrokrążenie (naprawę tkanek), zmniejsza stan zapalny i łagodzi ból.

Klinicznie udowodniono, że terapia LED jest bezpieczna i przez FDA (amerykański certyfikat bezpieczeństwa) uzyskała status „żadnego znaczącego ryzyka” w badaniach na ludziach. Przeciwwskazania do stosowania terapii światłem o niskim poziomie są nieliczne i większość klientów może bezpiecznie korzyści z zabiegów Celluma.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA i ODPOWIEDZI (P/Odp)

P: Co to jest Celluma?
Odp.: Celluma to urządzenie do terapii światłem do leczenia zmarszczek, trądziku i stanów
bólowych.

P: Jak to działa?
Odp.: Celluma zapewnia energię, która pomaga uszkodzonym komórkom w naturalnej regeneracji. Komórki makrofagów poddane terapii światłem czerwonym uwalniają cytokiny, które stymulują produkcję czynników wzrostu wpływających na zmniejszenie proces zapalny, gojenie się ran oraz przyspieszenie regeneracji.

P: Jak pomaga przy bólu i chorobach skóry?
Odp.: Zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, poprawia krążenie krwi i zmniejsza stan zapalny.


P: Jak długo to trwa?
Odp.: Większość ludzi odczuwa lub widzi poprawę po jednym lub dwóch zastosowaniach.


P: Ale czy to naprawdę działa?
Odp.: tak! Technologia wykorzystana w Celluma została opracowana przez NASA.


P: Czy coś poczuję?
Odp.: Nie, uczucie jest niewielkie lub nie ma go wcale, Celluma pomaga tkankom naturalnie goić się od wewnątrz. Po zabiegu powinieneś poczuć odmłodzenie i mniej bólu

 

* Chaves MEA, Araújo AR, Piancastelli ACC, Pinotti M. Wpływ terapii światłem o małej mocy na gojenie się ran: LASER x LED. An Bras Dermatol. 2014; 89 (4): 616-2