Zapytaj o skup kabli

Skup kabli Koło

Skup i recykling kabli miedzianych, aluminiowych, instalacji elektrycznych, kabli i wiązek samochodowych i metali kolorowych.

Szukasz sprawdzonej, legalnej firmy, która prowadzi skup złomu na terenie ?
Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym skupem i odzyskiem cennych surowców, a przede wszystkim miedzi.

BEZPŁATNA WYCENA SKUPU

Wypełniając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi.

Skupujemy kable na terenie . Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę i odbiór.

Firma ECO RECYKL od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym odzyskiem cennych surowców, ale przede wszystkim miedzi. Skupujemy kable miedziane, wiązki samochodowe, a także inne odpady zawierające miedź.  Poprzez proces recyklingu odpady zostają odpowiednio przygotowane do ponownego wykorzystania. 

Chirurg

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

Długoletni współpracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Replantacji Kończyn, Chirurgii Ręki i Mikrochirurgii Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, Kliniki Chirurgii Plastycznej doktora Pawła Niemkiewicza.

W trosce o jak najwyższy standard opieki i leczenia stale podnosi swoje kwalifikacje, czynnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach.